serwery www
Kampania SEM

Szanowni Państwo,
Z pewnością codziennie wyszukujecie informacji, produktów czy usług poprzez wyszukiwarkę Google - znacie zatem siłę i olbrzymi potencjał tego narzędzia.

Czy chcieliby Państwo znaleźć się na pierwszych miejscach wyszukiwarki Google na poszczególne frazy?

Jakie koszty?
Za prowadzenie, nadzór oraz optymalizację kampanii pobieramy stałą miesięczną opłatę 100 zł + VAT. Natomiast budżet kampanii wybierają Państwo samodzielnie (np; 100 zł lub 300 zł/mc).

Jak to działa?
Rozpoczynając współpracę musimy znać branżę oraz adres internetowy Państwa serwisu. Następnie szacujemy koszt za kliknięcia/wejście na stronę. W zależności od branży koszt kliknięcia waha się w granicach od 0,20 zł do nawet 9 zł za klik. Istnieje możliwość ustawienia dziennego budżetu przykładowo 20 zł/ dziennie - gdy system osiągnie ten limit - reklamy w danym dniu przestają się wyświetlać. Klient płaci jedynie za wejście poprzez utworzoną kampanię w Google.

Jaki zasięg?
Duże możliwości dostosowania reklamy do określonego obszaru geograficznego. Reklama lokalna (według miasta), regionalna (według województwa), ogólnokrajowa (cała Polska).

Daj się odnaleźć

Obecnie współpracujemy z kilkoma firmami, które powierzyły nam prowadzenie kampanii.
Firmy te dzięki takiej kampanii mogą dotrzeć do Klienta zainteresowanego konkretną usługą czy produktem.
Mimo, iż budżet na prowadzenie kampanii kilku z naszych klientów przekracza ponad 1000 zł - zyski z sprzedanych usług czy produktów pokrywają koszty kampanii i z pewnością dają dużo większy przychód. Czemu piszemy z "pewnością" - naturalnie nie mamy wglądu w przychody swoich Klienów możemy się jedynie domyślać gdy nasz klient z zadowoleniem chce kontynuować kampanię.

Współprace rozpoczynamy od audytu strony WWW w celu rozpoznania i dobrania docelowego adresu skierowanego z poszczególnych fraz.

Kolejny etap to dobranie słów kluczowych poprzez, które będą wyświetlały się Państwa reklamy. W zależności od zakresu/zasięgu Państwa działalność możemy stworzyć reklamę o zasięgu całego kraju lub województwa jak również tylko wybranych województw. Kampanie kierowane np: na kilka wybranych regionów to precyzyjne dotarcie do Klienta oraz oszczędność i większa skuteczność.

Na każde żądanie wysyłamy raport z prowadzenia kampanii jak również istnieje możliwość podglądu do panelu konta kampanii.

Bezpłatna niezobowiązująca wycena kosztów kampanii.

Jeśli coś dla Państwa nie jest jasne lub potrzebne są dodatkowe informacje, prosimy przesłać do nas zapytanie lub podać numer telefonu na poniższy adres e-mail.

biuro@netmake.pl